Svahové tvárnice z betónu - "Svahovky", cena, cenník, predaj, postup, rozmer, ceľkosť, farba, palisady, obrubníky - www.lacny-plot.sk - www.lacny-plot.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Betónové ploty - Svahovky

SVAHOVÉ TVÁRNICE ("SVAHOVKY") Z BETÓNU

Svahové tvárnice, nazývané aj svahovky, sú ideálnym riešením pri úprave terénnych nerovností. Tieto tvárnice nájdu svoje využitie všade tam, kde hrozí nebezpečenstvo zosuvu svahov. Svahové tvárnice sú tiež často využívané pre dekoratívnu úpravu záhrad.

Spevnenie svahu pomocou svahových tvárnic je nielen účelové, ale aj estetické. Vďaka svahovym tvárniciam môžete dať Vašej záhrade nielen praktickú funkciu, ale aj dekoratívnu.

Svahové tvárnice sú vhodné pre spevňovanie svahov, ozdobné ohraničenia výškovych rozdielov pozemkov alebo slúžia ako nízke ozdobné kvetináčiky, kde môžete pestovať Vaše obľúbené kvety, jahody alebo liečivé bylinky. Oceníte jednoduchú manipuláciu, mrazuvzdornosť a odolnosť proti soliam. Betónové múriky a ploty tak v záhrade rozkvitnú a budú spĺňať aj opornú úlohu.

Ponúkame Vám na výber dve veľkosti betónových tvárnic a štyri farebné odtiene.

TECHNICKÉ PARAMETRE MALÉHO FORMÁTU

Rozmer:
200 x 280 x 340mm (viac rozmerov v obrázkoch)
Množstvo na palete: 54 kusov (je možné nakupovať aj na kusy)
Váha palety: cca 767 kg
Materiál: betón
Farba: sivá, červená, hnedá, grafitová


TECHNICKÉ PARAMETRE VEĽKÉHO FORMÁTU

Rozmer:
280 x 400 x 500mm (viac rozmerov v obrázkoch)
Množstvo na palete: 16 kusov (je možné nakupovať aj na kusy)
Váha palety: cca 672 kg
Materiál: betón

Farba: sivá, grafitová


POSTUP PRI OBJEDNÁVANÍ TOVARU

Pri tovare na objednávku
sa jedná o skladovo nedostupný tovar, ale zákazkovú výrobu, v tomto prípade je nutné uhradiť zálohu (prípadne celú sumu) pred samotnou výrobou. Pri objednávke je potrebné zadať všetky vaše údaje a kontaktné telefónne čísla. Prvý voľný pracovník vás na základe telefonického rozhovoru (prípadne elektronickou formou) bude informovať o termíne dodania. Zvyšnú platbu (neplatí pri uhradení celkovej sumy) realizujete na mieste (kuriérovi), ktorý vám odovzdá aj príslušné dokumenty k danému objednanému tovaru. Tento tovar je možné zakúpiť aj na splátky.

Fotogaléria - klikni na obrázok pre zväčšenie
Potrebujete získať viac informácií ? Vyplňte kontaktný formulár.

Tip

Tip

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky